Płyn do soczewek kontaktowych Complete RevitaLens - 360 ml Zobacz większe

Complete RevitaLens - 360 ml

Nowy produkt

Complete RevitaLens® - wielofunkcyjny płyn do soczewek kontaktowych najnowszej generacji.

Amo Complete RevitaLens® Multi Purpose Disinfecting Solution (MPDS), to najnowszej generacji wielofunkcyjny płyn do soczewek kontaktowych uznanej firmy Abbott Medical Optics Inc. Wyjątkowo skuteczny w czyszczeniu, dezynfekcji, płukaniu i przechowywaniu każdego rodzaju miękkich soczewek... (opis poniżej)

Więcej szczegółów

38,20 zł

Complete RevitaLens® - wielofunkcyjny płyn do soczewek kontaktowych najnowszej generacji 

Amo Complete RevitaLens® Multi Purpose Disinfecting Solution (MPDS), to najnowszej generacji wielofunkcyjny płyn do soczewek kontaktowych uznanej firmy Abbott Medical Optics Inc. Wyjątkowo skuteczny w czyszczeniu, dezynfekcji, płukaniu i przechowywaniu każdego rodzaju miękkich soczewek, w tym również silikonowo-hydrożelowych. 

Complete RevitaLens® to kompleksowa ochrona soczewek, płyn wielofunkcyjny służy do: 
- czyszczenia, 
- spłukiwania, 
- dezynfekcji, 
- usuwania osadów białkowych, 
- przechowania wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych, 
- ochrony przed podrażnieniami, 
- zwiększania komfortu poprzez nawilżanie soczewek oraz oczu. 

Płyn Complete RevitaLens® niszczy aż 99,99% drobnoustrojów, bakterii, grzybów i usuwa ponad 85% osadów lipidowo-białkowych, które powstają podczas noszenia na powierzchni soczewek kontaktowych. Dzięki temu soczewki są właściwie dezynfekowane, czyste i bezpieczne dla oczu. 

W skład płynu Complete RevitaLens® wchodzą unikalne składniki - potas i sód odpowiedzialne za uzupełnienie niedoborów tych jonów w oku, tak jak robią to naturalne łzy. Ponadto płyn Complete RevitaLens® zawiera Taurynę - aminokwas niezbędny w utrzymaniu właściwości nawilżających naturalnego filmu łzowego, pomaga także w utrzymaniu jego stabilności i pH. 

Specjalnie dobrany skład płynu Complete RevitaLens® w zdecydowany sposób poprawia komfort noszenia soczewek kontaktowych sprawiając, że są one nie tylko pozbawione wszelkich zanieczyszczeń takich jak osady białkowe i bakterie, które mogą zmniejszać komfort noszenia soczewek, ale także doskonale nawilżając soczewki i sprawiając, że ich noszenie jest bardziej komfortowe przez dłuższy czas. 

W wyniku przeprowadzonych badań i testów użytkownicy potwierdzili wysoki komfort użytkowania soczewek przy zastosowaniu tego płynu. 

Stosując płyn Complete RevitaLens® powinno się opłukać soczewki i delikatnie pocierać, gdyż czyszczenie mechaniczne daje najlepsze efekty - potwierdzają to opinie specjalistów od soczewek kontaktowych. 

Płyn posiada optymalny skład chemiczny, dzięki czemu wyraźnie podnosi się komfort noszenia soczewek. Płyn niszczy aż 99,99% drobnoustrojów, bakterii, grzybów i usuwa ponad 85% osadów białkowych, które powstają podczas noszenia na powierzchni soczewek kontaktowych. Dzięki temu soczewki są właściwie dezynfekowane, czyste i bezpieczne dla oczu.

Płyny są objęte gwarancją producenta AMO i pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora.

SKŁAD

Aleksydyna 0,00016%; polikwaterniuk-1 0,0003%; kwas borowy; boran sodu dziesięciowodny; Tetronic 904; edetynian disodu (EDTA); cytrynian trójsodowy dwuwodny; chlorek sodu; woda oczyszczona.

Termin ważności - co najmniej 12 miesięcy od daty zakupu. Ważność płynu po otwarciu - do 3 miesięcy. 

Opakowanie - 360 ml z pojemnikiem na soczewki.

Soczewki kontaktowe oraz płyny do ich pielęgnacji są Wyrobami Medycznymi klasy IIa i IIb i są dopuszczone do obrotu poza aptecznego wg Ustawy o Wyrobach Medycznych z dnia 20.04.2004 Dz.U.04.93.896. Użytkownik kupujący soczewki potwierdza, że dokonał badania wzroku w zakresie doboru szkieł kontaktowych, a parametry oraz rodzaj soczewek podane w zamówieniu, zalecone zostały przez specjalistę. Nie ponosimy odpowiedzialności za złe dopasowanie soczewek, lub używanie ich niezgodnie z instrukcją. Używanie soczewek kontaktowych bez konsultacji ze specjalistą może być powodem nieprawidłowego widzenia lub doprowadzić do uszkodzenia wzroku.

Produkty powiązane

wysyłka gratis

Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup w sklepie internetowym OkoPharma.com.pl za co najmniej 250 zł.

metody płatności

  • Przelewy24
  • PayPal
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Polska Kasa Opieki S.A. 05 1240 3015 1111 0010 6609 6525

koszty i czas dostawy

Odbiór osobisty   - salon optyczny OkoPharma - Łódź, ul. Nawrot 2 DARMOWY!  ---
Poczta Polska   list polecony ekonomiczny   11,99 zł
2 - 5 dni
Pocztex   Kurier48 15,99 zł  2 - 4 dni
Kurier   DHL 13,99 24 h
Paczkomaty  InPost 10,99 zł  1 - 2 dni
Paczka  w Ruchu 7,99 zł 2 - 3 dni

ZAPYTAJ EKSPERTA

Witam serdecznie,

mam na imię Agnieszka. Chętnie odpowiem na Twoje pytania:

T: 669 20 28 32
E: [email protected]


PRACUJĘ W GODZINACH:
Pon. - Pt. 10:00 - 18:00
Sob.         09:00 - 13:00