Krople do oczu EYEYE Hydraclair - 20 ampułek x 0,35 ml Zobacz większe

EYEYE Hydraclair - 20 ampułek x 0,35 ml

Nowy produkt

Krople do przemęczonych oczu z prowitaminą B5 - w ampułkach do jednorazowego użytku (bez dodatku konserwantów).

EYEYE Hydraclair to nawilżające, odżywcze krople do oczu suchych, piekących, podrażnionych oraz zmęczonych. Odczuwanie suchości, pieczenia, podrażnienia lub zmęczenia oczu jest problemem powszechnym... (opis poniżej).

Więcej szczegółów

37,50 zł

EYEYE Hydraclair - nawilżające, odżywcze krople do oczu suchych, piekących, podrażnionych oraz zmęczonych

Odczuwanie suchości, pieczenia, podrażnienia lub zmęczenia oczu jest problemem nieomal powszechnym. Może być spowodowane przez takie czynniki jak: zanieczyszczenie powietrza, klimatyzacja, dym z papierosów; suche powietrze w samolocie lub samochodzie; wysokie stężenie ozonu, silne promieniowane UV; czytanie w skupieniu, pracę przy komputerze, jazdę samochodem, oglądanie TV; nieprawidłowa higiena soczewek kontaktowych; indywidualną wrażliwość oczu. 

Powyższe czynniki mogą pogorszyć stan rogówki, tworzącej zewnętrzną warstwę oczu. Istnieje ryzyko wystąpienia różnych problemów, mogących negatywnie wpłynąć na funkcjonowanie rogówki. EYEYE Hydraclair z prowitaminą B5 posiada niezwykłe właściwości odżywcze, ochronne i pielęgnacyjne. 

Zalety kropli EYEYE Hydraclair: chronią oczy przed uczuciem suchości, podrażnieniami i zmęczeniem. Prowitamina B5 wzmacnia zdolność rogówki do samoodbudowy. Odpowiednie do wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych. Krople EYEYE Hydraclair wchodzą w skład Eye Responsive Care System™. Oczy same decydują o zapotrzebowaniu na prowitaminę B5. Nigdy za dużo, ani za mało! Prowitamina B5 to naturalna substancja występująca w ludzkim ciele. Krople EYEYE Hydraclair dobrze przylegają do rogówki, działając stabilizująco na film łzowy. EYEYE Hydraclair zapewniają energię i nawilżanie przeciążonym oczom.

Krople są objęte gwarancją producenta Barnaux Healthcare  i pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora.

SKŁAD

Dexpanthenol 2%, HydraFlex™ 0.5%.

Termin ważności - co najmniej 12 miesięcy od daty zakupu. Ważność kropli po otwarciu - do 3 miesięcy. 

Soczewki kontaktowe oraz płyny do ich pielęgnacji są Wyrobami Medycznymi klasy IIa i IIb i są dopuszczone do obrotu poza aptecznego wg Ustawy o Wyrobach Medycznych z dnia 20.04.2004 Dz.U.04.93.896. Użytkownik kupujący soczewki potwierdza, że dokonał badania wzroku w zakresie doboru szkieł kontaktowych, a parametry oraz rodzaj soczewek podane w zamówieniu, zalecone zostały przez specjalistę. Nie ponosimy odpowiedzialności za złe dopasowanie soczewek, lub używanie ich niezgodnie z instrukcją. Używanie soczewek kontaktowych bez konsultacji ze specjalistą może być powodem nieprawidłowego widzenia lub doprowadzić do uszkodzenia wzroku.

Produkty powiązane

metody płatności

  • Przelewy24
  • PayPal
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Polska Kasa Opieki S.A. 05 1240 3015 1111 0010 6609 6525

koszty i czas dostawy

Odbiór osobisty   - salon optyczny OkoPharma - Łódź, ul. Nawrot 2 DARMOWY!  ---
Odbiór osobisty   - salon optyczny OkoPharma - Łódź, ul. Paderewskiego 6 DARMOWY!  ---
Poczta Polska   list polecony ekonomiczny   10,99 zł
2 - 5 dni
Poczta Polska   list polecony priorytetowy   11,99 zł
1 - 3 dni
Poczta Polska   Paczka24 15,99 zł  1 - 3 dni
Pocztex   Kurier48 15,99 zł  2 - 4 dni
Kurier   DHL 14,99 24 h
Paczkomaty  InPost 10,99 zł  1 - 2 dni
Paczka  w Ruchu 7,99 zł 2 - 3 dni