AOSEPT® PLUS HydraGlyde - 360 ml - ALCON

Nowy produkt

49,99 zł(wysyłka od 9,99 zł)

AOSEPT® PLUS HydraGlyde - płyn pielęgnacyjny bez konserwantów, idealny dla alergików

AOSEPT® PLUS HydraGlyde to łatwy zestaw pielęgnacyjny do wszystkich rodzajów szkieł kontaktowych dla osób o normalnych lub wrażliwych oczach. Do każdego płynu dołączony jest pojemnik ze specjalnym platynowym dyskiem neutralizującym wodę utlenioną. 

Płyn do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych AOSEPT® PLUS HydraGlyde: jednocześnie czyści, dezynfekuje, neutralizuje i usuwa osady białkowe. Zawiera nadtlenek wodoru i Polaxamer, które jednocześnie dezynfekują i czyszczą soczewki kontaktowe. Jest płynem, który umożliwia pielęgnację soczewek bez czyszczenia mechanicznego i spłukiwania. Nie zawiera konserwantów, dlatego stanowi idealne rozwiązanie dla alergików oraz osób o szczególnie wrażliwych oczach.

Płyn AOSEPT® PLUS HydraGlyde został stworzony na bazie Nadtlenku Wodoru. Niewielkie stężenie wody utlenionej zawarte w płynie AOSEPT® PLUS HydraGlyde powoduje utlenienie błony komórkowej drobnoustrojów niszcząc je. Następnie sama woda utleniona ulega neutralizacji. Proces ten widoczny jest w postaci uwalniających się pęcherzyków tlenu, którego nadmiar uwalnia się przez otwór w wieczku pojemnika.

Po trwającym 6 godzin procesie dezynfekcji i neutralizacji lub po całej nocy, czyste i świeże soczewki możesz wyjąć i założyć na oczy.  

UWAGA: Stosując AOSEPT® PLUS HydraGlyde używaj tylko pojemnika z AO - dyskiem, który dołączony jest do każdego opakowania płynu.

Usuwa osady białkowe, bakteriobójczy, grzybobójczy, utrzymuje soczewki czyste i wygodne w użyciu. Zapewnia codzienną pielęgnację każdej miękkiej soczewki kontaktowej.

Płyny są objęte gwarancją producenta Alcon i pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora.

SKŁAD

3% roztworu nadtlenku wodoru, kwas fosfoniowy, chlorek sodowy, fosforan, poloxamer, formuła nawilżająca HydraGlyde Moisture Matrix (EOBO-21* -poli[tlenet etylenu]-poli[tlenek butylenu]).

Termin ważności - co najmniej 6 miesięcy od daty zakupu. Ważność płynu po otwarciu - do 3 miesięcy. 

Opakowanie - 360 ml z pojemnikiem na soczewki i dyskiem.

Soczewki kontaktowe oraz płyny do ich pielęgnacji są Wyrobami Medycznymi klasy IIa i IIb i są dopuszczone do obrotu poza aptecznego wg Ustawy o Wyrobach Medycznych z dnia 20.04.2004 Dz.U.04.93.896. Użytkownik kupujący soczewki potwierdza, że dokonał badania wzroku w zakresie doboru szkieł kontaktowych, a parametry oraz rodzaj soczewek podane w zamówieniu, zalecone zostały przez specjalistę. Nie ponosimy odpowiedzialności za złe dopasowanie soczewek, lub używanie ich niezgodnie z instrukcją. Używanie soczewek kontaktowych bez konsultacji ze specjalistą może być powodem nieprawidłowego widzenia lub doprowadzić do uszkodzenia wzroku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

metody płatności

  • Przelewy24
  • PayPal
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Polska Kasa Opieki S.A. 05 1240 3015 1111 0010 6609 6525

koszty i czas dostawy

Odbiór osobisty   - salon optyczny OkoPharma - Łódź, ul. Nawrot 2 ZA DARMO!  TEL. 606 29 29 68
Kurier   FedEx 16,50 zł 24 h
Poczta Polska   UNIA EUROPEJSKA (indywidualnie, wg kalkulatora Poczty Polskiej)   34,60 zł (do 1 kg)
5 - 7 (14) dni
Pocztex   Kurier48   14,99 zł
2 - 4 dni
Pocztex   Kurier48 - przesyłka POBRANIOWA   17,99 zł
2 - 4 dni
Paczkomaty  InPost 9,99 zł  1 - 2 dni