Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

AVIZOR alvera - 100 ml

Nowy produkt

AVIZOR alvera® - wielofunkcyjny płyn do wszystkich soczewek kontaktowych - z aloesem

AVIZOR alvera® to płyn do miękkich soczewek soczewek silikonowo-hydrożelowych typu all-in-one zapewni niebywały komfort Twoim oczom. Zawarty w płynie aloes doskonale chroni i regeneruje nasze oczy. 

Tylko alvera® skutecznie oczyści szkła kontaktowe z lipidów dodatkowo ochroni i nawilży powierzchnię całej rogówki. 

Ciągłe użytkowanie szkieł kontaktowych, może spowodować drobne urazy oczu. Wychodząc naprzeciw temu problemowi firma Aviozr od 2009 roku zaczęła prowadzić badania nad leczniczymi właściwościami aloesu. Skoncentrowali się głównie nad odbudową nabłonka ludzkiego oka. Aloes słynie z właściwości leczniczych oraz nawilżających. Jest powszechnie stosowanym produktem w kosmetykach ochronnych, regenerujących oraz nawilżających. Avizor stworzył jeden płyn, który nie tylko usuwa bakterie, nawilża soczewki oraz oczy, ale ma właściwości lecznicze. Wyciąg z aloesu chroni komórki nabłonka rogówki dodatkowo regenerując powstałe drobne uszkodzenia. 

W badaniach przeprowadzonych przez University of Leicester udowodniono, iż alvera® w porównaniu do innych płynów pielęgnacyjnych do soczewek kontaktowych o wiele lepiej usuwa osady lipidowe z ich powierzchni. Noszenie szkieł kontaktowych zmienia fizjologię oka, na powierzchni rogówki powstają przestrzenie międzykomórkowe, przez które mogą przedostawać się obce cząstki. alvera® tworzy na powierzchni oka film ochronny, dzięki czemu nasze oczy są chronione przed szkodliwymi cząstkami, chroniąc oczy przed podrażnieniami. alvera® oczyszcza szkła kontaktowe z lipidów zmniejszając ich zdolność przylegania do powierzchni soczewki. 

Płyn zalecany szczególnie dla wrażliwych użytkowników i alergików. 

Płyny są objęte gwarancją producenta AVIZOR i pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora. 

SKŁAD

Roztwór wodny, izotoniczny, zawierający poloksamer, EDTA, Aloe vera i poliheksanid. 

Termin ważności - co najmniej 6 miesięcy od daty zakupu. Ważność płynu po otwarciu - do 3 miesięcy.

Opakowanie - 100 ml z pojemnikiem na soczewki.  

Soczewki kontaktowe oraz płyny do ich pielęgnacji są Wyrobami Medycznymi klasy IIa i IIb i są dopuszczone do obrotu poza aptecznego wg Ustawy o Wyrobach Medycznych z dnia 20.04.2004 Dz.U.04.93.896. Użytkownik kupujący soczewki potwierdza, że dokonał badania wzroku w zakresie doboru szkieł kontaktowych, a parametry oraz rodzaj soczewek podane w zamówieniu, zalecone zostały przez specjalistę. Nie ponosimy odpowiedzialności za złe dopasowanie soczewek, lub używanie ich niezgodnie z instrukcją. Używanie soczewek kontaktowych bez konsultacji ze specjalistą może być powodem nieprawidłowego widzenia lub doprowadzić do uszkodzenia wzroku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

  metody płatności

  • Przelewy24
  • Blik
  • PayPo
  • PayPal
  • Zwykły przelew bankowy
   • Bank Polska Kasa Opieki S.A. 05 1240 3015 1111 0010 6609 6525

  koszty i czas dostawy

  Odbiór osobisty   - salon optyczny OkoPharma - Łódź, ul. Nawrot 2 ZA DARMO!  TEL. 606 29 29 68
  Kurier   FedEx, DPD, DHL, Inpost 16,50 zł 24 h
  Poczta Polska   UNIA EUROPEJSKA (indywidualnie, wg kalkulatora Poczty Polskiej)   34,60 zł (do 1 kg)
  5 - 7 (14) dni
  Pocztex   Kurier48   14,99 zł
  2 - 4 dni
  Pocztex   Kurier48 - przesyłka POBRANIOWA   17,99 zł
  2 - 4 dni
  Paczkomaty  InPost 12,99 zł  1 - 2 dni