All Clean Soft - 500 ml

Nowy produkt

Jeden z najefektywniejszych płynów do pielęgnacji soczewek kontaktowych.

Wielofunkcyjny płyn do miękkich soczewek kontaktowych - w cztery godziny - czyści, dezynfekuje, nawilża  i usuwa osady białkowe. Wyjątkowa kombinacja składników w płynie do pielęgnacji miękkich soczewek All Clean Soft zapewnia jednocześnie: łatwe usuwanie osadów białkowych oraz pielęgnację soczewek... (opis poniżej).

Więcej szczegółów

30,80 zł

All Clean Soft - jeden z najefektywniejszych płynów do pielęgnacji soczewek kontaktowych

Wyjątkowa kombinacja składników w płynie do pielęgnacji miękkich soczewek All Clean Soft zapewnia jednocześnie: łatwe usuwanie osadów białkowych oraz pielęgnację soczewek kontaktowych. Wielofunkcyjny płyn wysokiej jakości, przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych (także nowoczesnych soczewek silikonowo-hydrożelowych). Preparat skutecznie czyści i dezynfekuje soczewki, doskonale nadaje się do ich przepłukiwania i codziennego przechowywania. 

Dzięki obecności takich składników jak: EDTA, PVP, poloksamer, poliheksanid 0,0002%  oraz środkom usuwającym osady białkowe płyn All Clean Soft nie tylko skutecznie usuwa zanieczyszczenia z powierzchni soczewek, ale także dobrze je nawilża. Użycie płynu nie wymaga stosowania żadnych dodatkowych środków takich jak np. tabletki odbiałczające.  

Jego pH jest zbliżone do pH łzy, dzięki czemu zapewnia długie i komfortowe noszenie soczewek bez uciążliwych objawów suchego oka. Czyszczenie soczewek w systemie wymiany do 30 dni nie wymaga ich pocierania.

Płyny są objęte gwarancją producenta AVIZOR i pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora.

SKŁAD

Poloxamer 0,25%, PVP, EDTA 0,10%, Polyhexanide 0,0001%

Termin ważności - co najmniej 6 miesięcy od daty zakupu. Ważność płynu po otwarciu - do 3 miesięcy. 

Opakowanie - 500 ml z pojemnikiem na soczewki.

Soczewki kontaktowe oraz płyny do ich pielęgnacji są Wyrobami Medycznymi klasy IIa i IIb i są dopuszczone do obrotu poza aptecznego wg Ustawy o Wyrobach Medycznych z dnia 20.04.2004 Dz.U.04.93.896. Użytkownik kupujący soczewki potwierdza, że dokonał badania wzroku w zakresie doboru szkieł kontaktowych, a parametry oraz rodzaj soczewek podane w zamówieniu, zalecone zostały przez specjalistę. Nie ponosimy odpowiedzialności za złe dopasowanie soczewek, lub używanie ich niezgodnie z instrukcją. Używanie soczewek kontaktowych bez konsultacji ze specjalistą może być powodem nieprawidłowego widzenia lub doprowadzić do uszkodzenia wzroku.

Produkty powiązane

metody płatności

  • Przelewy24
  • PayPal
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Polska Kasa Opieki S.A. 05 1240 3015 1111 0010 6609 6525

koszty i czas dostawy

Odbiór osobisty   - salon optyczny OkoPharma - Łódź, ul. Nawrot 2 DARMOWY!  ---
Poczta Polska   list polecony ekonomiczny   10,99 zł
2 - 5 dni
Poczta Polska   list polecony priorytetowy   11,99 zł
1 - 3 dni
Poczta Polska   Paczka24 15,99 zł  1 - 3 dni
Pocztex   Kurier48 15,99 zł  2 - 4 dni
Kurier   DHL 16,50 zł 24 h
Paczkomaty  InPost 12,49 zł  1 - 2 dni
Paczka  w Ruchu 7,99 zł 2 - 3 dni