Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Lista produktów producenta: Dek Optica

Dek Optica to wybór ponad 250 modeli opraw okularowych. Obecnie w produkcji wykorzystuje technologię frezowania z płyt oraz oraz wtrysku z granulatów.

Swoją ofertę uzupełnia również o okulary przeciwsłoneczne ze szkłami polaryzacyjnymi, w które łatwo można wstawić szkła korekcyjne.


Dek Optica to wybór ponad 250 modeli opraw okularowych. Obecnie w produkcji wykorzystuje technologię frezowania z płyt oraz oraz wtrysku z granulatów.


Swoją ofertę uzupełnia również o okulary przeciwsłoneczne ze szkłami polaryzacyjnymi, w które łatwo można wstawić szkła korekcyjne.


Dekoptica jest firmą rodzinną, w której tradycje solidnego wykonywania oprawek do okularów korekcyjnych (a później również przeciwsłonecznych) sięgają dwóch pokoleń wstecz. Od zawsze filozofią firmy było dostarczanie sprawdzonego produktu dla warsztatów optycznych, a następnie zadowolenie ich Klientów.


Jako firma istnieje od 1981 roku, ale rodzina zajmuje się produkcją oprawek do okularów od roku 1961, czyli już ponad pięćdziesiąt lat. Wiedza o okularach przekazywana jest więc z pokolenia na pokolenie, uzupełniając ją o nowoczesne technologie.


Do produkcji opraw stosuje się tylko wytrzymałe, sprawdzone materiały. Dzięki temu otrzymujecie Państwo produkt wysokiej jakości. Oprawy wtryskowe wykonywane są z octanu celulozy, który jest tworzywem hipoalergicznym oraz przyjemnym w dotyku. Oprawy frezowane powstają z najmodniejszej obecnie płyty, śledząc światowe trendy.


więcej...
 • Gilbert - DekOptica® - wysokiej jakości oprawy o wyjątkowej wytrzymałości tylko ze sprawdzonych materiałów. DekOptica® - to firma rodzinna, w której umiejętność tworzenia opraw okularowych przechodzi z pokolenia na pokolenie już od ponad 50 lat.

 • Gabriella - DekOptica® - wysokiej jakości oprawy o wyjątkowej wytrzymałości tylko ze sprawdzonych materiałów. DekOptica® - to firma rodzinna, w której umiejętność tworzenia opraw okularowych przechodzi z pokolenia na pokolenie już od ponad 50 lat.

 • Allison Pastel - DekOptica® - wysokiej jakości oprawy o wyjątkowej wytrzymałości tylko ze sprawdzonych materiałów. DekOptica® - to firma rodzinna, w której umiejętność tworzenia opraw okularowych przechodzi z pokolenia na pokolenie już od ponad 50 lat.

 • Zanna Pastel - DekOptica® - wysokiej jakości oprawy o wyjątkowej wytrzymałości tylko ze sprawdzonych materiałów. DekOptica® - to firma rodzinna, w której umiejętność tworzenia opraw okularowych przechodzi z pokolenia na pokolenie już od ponad 50 lat.

 • Harriet Pastel- DekOptica® - wysokiej jakości oprawy o wyjątkowej wytrzymałości tylko ze sprawdzonych materiałów. DekOptica® - to firma rodzinna, w której umiejętność tworzenia opraw okularowych przechodzi z pokolenia na pokolenie już od ponad 50 lat.

 • Samantha - DekOptica® - wysokiej jakości oprawy o wyjątkowej wytrzymałości tylko ze sprawdzonych materiałów. DekOptica® - to firma rodzinna, w której umiejętność tworzenia opraw okularowych przechodzi z pokolenia na pokolenie już od ponad 50 lat.

 • Irene - DekOptica® - wysokiej jakości oprawy o wyjątkowej wytrzymałości tylko ze sprawdzonych materiałów. DekOptica® - to firma rodzinna, w której umiejętność tworzenia opraw okularowych przechodzi z pokolenia na pokolenie już od ponad 50 lat.

 • Bridget Brokat - DekOptica® - wysokiej jakości oprawy o wyjątkowej wytrzymałości tylko ze sprawdzonych materiałów. DekOptica® - to firma rodzinna, w której umiejętność tworzenia opraw okularowych przechodzi z pokolenia na pokolenie już od ponad 50 lat.

 • Harriet Brokat - DekOptica® - wysokiej jakości oprawy o wyjątkowej wytrzymałości tylko ze sprawdzonych materiałów. DekOptica® - to firma rodzinna, w której umiejętność tworzenia opraw okularowych przechodzi z pokolenia na pokolenie już od ponad 50 lat.

 • Isabell Brokat - DekOptica® - wysokiej jakości oprawy o wyjątkowej wytrzymałości tylko ze sprawdzonych materiałów. DekOptica® - to firma rodzinna, w której umiejętność tworzenia opraw okularowych przechodzi z pokolenia na pokolenie już od ponad 50 lat.

 • Melanie Flex - DekOptica® - wysokiej jakości oprawy o wyjątkowej wytrzymałości tylko ze sprawdzonych materiałów. DekOptica® - to firma rodzinna, w której umiejętność tworzenia opraw okularowych przechodzi z pokolenia na pokolenie już od ponad 50 lat.

 • Bailey - DekOptica® - wysokiej jakości oprawy o wyjątkowej wytrzymałości tylko ze sprawdzonych materiałów. DekOptica® - to firma rodzinna, w której umiejętność tworzenia opraw okularowych przechodzi z pokolenia na pokolenie już od ponad 50 lat.