Soczewki kontaktowe Proclear Multifocal toric - 3 szt. Zobacz większe

Proclear Multifocal Toric - 3 szt.

Nowy produkt

Proclear® multifocal toric miesięczne soczewki progresywne, toryczne o optymalnym nawilżeniu.

Soczewki kontaktowe Proclear® multifocal toric zostały zaprojektowane z myślą o dwóch często spotykanych dolegliwościach występujących u pacjentów, których oczy zaczęły się starzeć: prezbiopii oraz suchości oka. Swoje własności soczewki kontaktowe Proclear® multifocal toric... (opis poniżej).

Więcej szczegółów

249,00 zł

Proclear® multifocal toric miesięczne soczewki kontaktowe o optymalnym nawilżeniu

Proclear® multifocal toric zaprojektowane zostały z myślą o dwóch często spotykanych dolegliwościach występujących u pacjentów z astygmatyzmem: prezbiopii oraz suchości oka.

Swoje własności soczewki kontaktowe Proclear® multifocal toric zawdzięczają metodzie produkcji PC Technology™. PC jest skrótem od słowa "Phosphorylcholine" (fosforylocholina). Cząsteczki fosforylocholiny są biokompatybilne z organizmem ludzkim oraz mają własności hydrofilowe. Dzięki PC Technology™ materiał, z którego wykonane są soczewki kontaktowe Proclear® multifocal toric, wiąże wodę oraz zmniejsza wysychanie soczewek. PC Technology™ sprawia także, że cząsteczki wody przyciągane i wiązane są również na powierzchni soczewki tworząc barierę wodną, która utrzymuje soczewkę w czystości i zapewnia ostre widzenie. Oznacza to, że soczewki kontaktowe Proclear® multifocal toric pozostają wysoko uwodnione, dzięki czemu są bardzo komfortowe w noszeniu przez cały dzień.

Nadzwyczajna jakość widzenia z każdej odległości jest kluczem do sukcesu multifokalnych soczewek kontaktowych. W soczewkach Proclear® multifocal toric wykorzystano technologię Balanced Progressive™, która łączy asferyczną konstrukcję soczewki z dwoma rozwiązaniami stref centralnych - soczewka typu D z centralną strefą do dali dla oka dominującego oraz soczewka typu N z centralną strefą do bliży dla oka niedominującego. Zapewnia to wyjątkową jakość widzenia - bliży, dali oraz odległości pośrednich.

Soczewki Proclear® multifocal toric występują w zwiększonym zakresie mocy sferycznej do ±20,00, mocy cylindrycznej do -5,75 oraz mocy dodatku do +4,00D.

Produkt Proclear® multifocal toric jest objęty gwarancją producenta CooperVision i pochodzi od oficjalnego polskiego dystrybutora.

Parametry

Typ progresywna/toryczna
Krzywizna bazowa 8.4 i 8.8
Średnica 14.40
Moc sferyczna od -20.00 do +20.00
Dodatek mocy od +1.00 do +4.00 
Moc cylindra od -0.75 do -5.75
Materiał Omafilcon B
Uwodnienie 62%

DK/T 17
Tryb wymiany miesięczny
Tryb noszenia dzienny
Opakowanie 3 szt.
Grubość centralna 0.08 mm
Zabarwienie jasnoniebieskie
Filtr -
Data ważności min. 2 lata od daty zakupu

Soczewki kontaktowe oraz płyny do ich pielęgnacji są Wyrobami Medycznymi klasy IIa i IIb i są dopuszczone do obrotu poza aptecznego wg Ustawy o Wyrobach Medycznych z dnia 20.04.2004 Dz.U.04.93.896. Użytkownik kupujący soczewki potwierdza, że dokonał badania wzroku w zakresie doboru szkieł kontaktowych, a parametry oraz rodzaj soczewek podane w zamówieniu, zalecone zostały przez specjalistę. Nie ponosimy odpowiedzialności za złe dopasowanie soczewek, lub używanie ich niezgodnie z instrukcją. Używanie soczewek kontaktowych bez konsultacji ze specjalistą może być powodem nieprawidłowego widzenia lub doprowadzić do uszkodzenia wzroku.

Soczewki proclear® multifocal toric są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli:

- oczekujesz pełnego komfortu oraz całodziennego, zdrowego i ostrego widzenia,
- oczekujesz naturalnie wodolubnej soczewki zatrzymującej wodę, co minimalizuje odwodnienie,
- wysokiej transmisyjności tlenu przez soczewkę,
- odporności na odkładanie się osadów, dzięki wysokiej zwilżalności powierzchni soczewki,
- zmagasz się z presbiopią oraz cierpisz na astygmatyzm,
- przebywasz w ogrzewanych i klimatyzowanych pomieszczeniach.

Pielęgnacja:

Soczewki Proclear® multifocal toric wymagają systematycznej i dokładnej pielęgnacji przy zastosowaniu płynów pielęgnacyjnych, tylko wtedy mamy gwarancję, że soczewki przez cały okres ich stosowania będą komfortowe w noszeniu i będą zapewniać wyraźne widzenie.

Do ich pielęgnacji polecamy każdy dostępny na rynku płyn pielęgnacyjny.

Produkty powiązane

metody płatności

  • Przelewy24
  • PayPal
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Polska Kasa Opieki S.A. 05 1240 3015 1111 0010 6609 6525

koszty i czas dostawy

Odbiór osobisty   - salon optyczny OkoPharma - Łódź, ul. Nawrot 2 DARMOWY!  ---
Poczta Polska   list polecony priorytetowy   11,99 zł
2 - 5 dni
Pocztex   Kurier48 15,99 zł  2 - 4 dni
Kurier   DHL 14,99 24 h
Paczkomaty  InPost 10,99 zł  1 - 2 dni
Paczka  w Ruchu 7,99 zł 2 - 3 dni