Air Optix Night & Day Aqua - 6 szt.

Nowy produkt

198,00 zł(wysyłka od 9,99 zł)

Air Optix® Night&Day™ Aqua - oddychające soczewki kontaktowe o najwyższym współczynniku Dk/t dla zdrowia oczu

Oczy potrzebują tlenu, aby były w pełni zdrowe - Air Optix® Night&Day™ Aqua do 6 x więcej tlenu w porównaniu z tradycyjnymi soczewkami hydrożelowymi, białe, zdrowo wyglądające oczy dzięki Dk/t 175. Opatentowana technologia modyfikacji powierzchni w plazmie zapewnia soczewkom mniejszą ilość osadów, w tym również białkowych gromadzących się na ich powierzchni, lepszą zwilżalność powierzchni, co oznacza jeszcze wyższy komfort, doskonałe dopasowanie u większości pacjentów, dzięki asferycznej powierzchni wewnętrznej, system nawilżający Aqua, zapewniający długotrwały komfort, łatwa manipulacja dzięki jasnoniebieskiemu zabarwieniu (Blue Visitint) i znacznikowi strony. 

Polecane osobom, które chcą nosić soczewki w trybie miesięcznym, chcą nosić soczewki dłużej niż 11 godzin dziennie, spędzają długie godziny w pracy, często pracując przy komputerze, żyją lub pracują w zadymionych, suchych, klimatyzowanych pomieszczeniach, sporadycznie drzemią, okazjonalnie lub regularnie śpią w soczewkach kontaktowych, skarżą się na dyskomfort, wysychanie i podrażnienie oczu związane z użytkowaniem obecnych soczewek, poszukują najzdrowszego i najbardziej komfortowego rozwiązania dla swoich oczu. Zapewniają całkowitą swobodę w noszeniu i ten szczególny komfort doskonałego widzenia przez 24 godziny na dobę bez żadnego uszczerbku na zdrowiu dla oczu. Tryb noszenia - dzienny lub przedłużony do 6 dni i nocy. Posiadają również rejestrację FDA/CE do dziennego, przedłużonego i ciągłego noszenia do 30 dni i nocy bez zdejmowania.

Dzięki asferycznej optyce soczewki Air Optix Night & Day™ Aqua nie są obarczone aberracją sferyczną, co pozwala na uzyskanie wyższej ostrości wzroku i lepszego widzenia dla Ciebie. Tradycyjną soczewkę sferyczną charakteryzuje duża różnica mocy między jej centrum a obrzeżem. W soczewkach asferycznych różnica ta jest minimalna, dlatego przy zmianie soczewek na soczewki Air Optix Night & Day™ Aqua może okazać się konieczna weryfikacja mocy. Nie wynika to ze zmiany wady, jedynie z różnicy w konstrukcji tych soczewek.

Soczewki są objęte gwarancją producenta ALCON i pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora.

Uwaga!!! - Czas realizacji zamówienia to ok 5 dni - w zależności od stanów magazynowych producenta.

Parametry

Typ sferyczna
Krzywizna bazowa 8.4 lub 8.6
Średnica 13.80
Moc sferyczna od -10.00 do +6.00
Moc cylindra -
Oś cylindra -
Materiał Lotrafilcon A 
Uwodnienie 24%

DK/T 175
Tryb wymiany miesięczny
Tryb noszenia dzienny lub przedłużony
Opakowanie 6 szt.
Grubość centralna 0.08 mm
Zabarwienie jasnoniebieskie
Filtr -
Data ważności min. 2 lata od daty zakupu

Soczewki kontaktowe oraz płyny do ich pielęgnacji są Wyrobami Medycznymi klasy IIa i IIb i są dopuszczone do obrotu poza aptecznego wg Ustawy o Wyrobach Medycznych z dnia 20.04.2004 Dz.U.04.93.896. Użytkownik kupujący soczewki potwierdza, że dokonał badania wzroku w zakresie doboru szkieł kontaktowych, a parametry oraz rodzaj soczewek podane w zamówieniu, zalecone zostały przez specjalistę. Nie ponosimy odpowiedzialności za złe dopasowanie soczewek, lub używanie ich niezgodnie z instrukcją. Używanie soczewek kontaktowych bez konsultacji ze specjalistą może być powodem nieprawidłowego widzenia lub doprowadzić do uszkodzenia wzroku.

Soczewki Air Optix® Night&Day™ Aqua są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli:

- chcesz nosić soczewki dłużej niż 11 godzin dziennie, - spędzasz długie godziny w pracy, często pracując przy komputerze,
- żyjesz lub pracujesz w zadymionych, suchych, klimatyzowanych pomieszczeniach,
- sporadycznie drzemiesz, okazjonalnie lub regularnie śpią w soczewkach kontaktowych,
- skarżysz się na dyskomfort, wysychanie i podrażnienie oczu związane z użytkowaniem obecnych soczewek,
- poszukujesz najzdrowszego i najbardziej komfortowego rozwiązania dla swoich oczu.

Pielęgnacja:

Soczewki Air Optix® Night&Day™ Aqua wymagają systematycznej i dokładnej pielęgnacji przy zastosowaniu płynów pielęgnacyjnych, tylko wtedy mamy gwarancję, że soczewki przez cały okres ich stosowania będą komfortowe w noszeniu i będą zapewniać wyraźne widzenie.

Do ich pielęgnacji polecamy każdy dostępny na rynku płyn pielęgnacyjny.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

metody płatności

  • Przelewy24
  • PayPal
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Polska Kasa Opieki S.A. 05 1240 3015 1111 0010 6609 6525

koszty i czas dostawy

Odbiór osobisty   - salon optyczny OkoPharma - Łódź, ul. Nawrot 2 ZA DARMO!  TEL. 606 29 29 68
Kurier   FedEx 16,50 zł 24 h
Poczta Polska   UNIA EUROPEJSKA (indywidualnie, wg kalkulatora Poczty Polskiej)   34,60 zł (do 1 kg)
5 - 7 (14) dni
Pocztex   Kurier48   14,99 zł
2 - 4 dni
Pocztex   Kurier48 - przesyłka POBRANIOWA   17,99 zł
2 - 4 dni
Paczkomaty  InPost 9,99 zł  1 - 2 dni