Dailies AquaComfort Plus Multifocal - 30 szt.

Nowy produkt

154,00 zł(wysyłka od 9,99 zł)

Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal - jednodniowe soczewki progresywne 

Prezbiopia to nasilająca się utrata zdolności akomodacji wzroku na obiektach znajdujących się bliżej oka. Rozpoczyna się zazwyczaj około 40-tego roku życia i może dotknąć również osoby, które wcześniej miały doskonały wzrok. 

Pierwsze progresywne jednodniowe soczewki kontaktowe Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal przeznaczone są do korekcji prezbiopii. Codziennie zakładasz nowa, świeżą parę soczewek kontaktowych, które zapewnia Ci lepsze i naturalne widzenie na odległość. Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal to ostre widzenie bliży i dali, większą swoboda i młodszy wygląd. 

Soczewki Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal to łatwy i zdrowy sposób noszenia soczewek. Codzienne rano zakładasz świeżą parę soczewek a wieczorem wyrzucasz. To idealne rozwiązanie dla osób z wrażliwymi oczami i skłonnością do alergii. Ultra cienkie soczewki kontaktowe wyprodukowane z materiału stworzonego specjalnie dla soczewek jednodniowych. Specjalny proces produkcji Lightstream Technology™ zapewnia, że krawędzie wszystkich soczewek są idealnie równe i gładkie, co przyczynia się to do maksymalnej wygody podczas noszenia.

System nawilżania o potrójnym działaniu soczewki zwilża, nawilża, odświeża. Dając wyjątkowy komfort i utrzymując nawilżenie soczewki od rana do wieczora. Dzięki trzem związkom nawilżającym, które działają w synergii masz zapewniony komfort przez cały dzień! Soczewki Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal to pierwsze soczewki z unikalnym system nawilżania o potrójnym działaniu:

- zwilża - Hydroksypropyl methylceluloza (HPMC) to lubrykant, który otulając soczewkę zapewnia Ci komfort od razu założeniu,

- nawilża - Glikol polietylenowy (PEG) to hydrofilny środek nawilżający, który wraz z PVA zapewnia nawilżenie w ciągu dnia,

- odświeża - Alkohol poliwinylowy (PVA) to aktywowany mruganiem, zoptymalizowany związek nawilżający zapewniający komfort do końca dnia.

Aktywowany mruganiem system nawilżania w soczewkach Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal zapewnia ciągle odświeżanie Twoich soczewek. Związek nawilżający uwalniany jest przy każdym mrugnięciu dając Ci komfort przez cały dzień.

Soczewki są objęte gwarancją producenta ALCON i pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora.

Uwaga!!! - Czas realizacji zamówienia to ok 5 dni - w zależności od stanów magazynowych producenta.

Parametry

Typ progresywna
Krzywizna bazowa 8.7
Średnica 14.00
Moc sferyczna od -10.00 do +6.00
Dodatek mocy LO, MED, HI
Oś cylindra -
Materiał Nelfilcon A
Uwodnienie 69%

DK/T 26
Tryb wymiany jednodniowy
Tryb noszenia dzienny
Opakowanie 30 szt.
Grubość centralna 0.10 mm
Zabarwienie jasnoniebieskie
Filtr -
Data ważności min. 2 lata od daty zakupu

Soczewki kontaktowe oraz płyny do ich pielęgnacji są Wyrobami Medycznymi klasy IIa i IIb i są dopuszczone do obrotu poza aptecznego wg Ustawy o Wyrobach Medycznych z dnia 20.04.2004 Dz.U.04.93.896. Użytkownik kupujący soczewki potwierdza, że dokonał badania wzroku w zakresie doboru szkieł kontaktowych, a parametry oraz rodzaj soczewek podane w zamówieniu, zalecone zostały przez specjalistę. Nie ponosimy odpowiedzialności za złe dopasowanie soczewek, lub używanie ich niezgodnie z instrukcją. Używanie soczewek kontaktowych bez konsultacji ze specjalistą może być powodem nieprawidłowego widzenia lub doprowadzić do uszkodzenia wzroku.

Soczewki Dailies® AquaComfort Plus® MULTIFOCAL są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli:

- oczekujesz od soczewek najwyższego komfortu, 
- cierpisz na uczucie suchego oka podczas stosowania szkieł kontaktowych,
- oczekujesz długotrwałego uczucia komfortu,
- stosując obecne soczewki jednodniowe, pod koniec dnia odczuwasz suchość i dyskomfort,
- zrezygnowałeś z soczewek ponieważ nie czułeś się w nich komfortowo, 
- zmagasz się z presbiopią,
- chcesz mieć codziennie świeże, czyste soczewki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

metody płatności

  • Przelewy24
  • PayPal
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Polska Kasa Opieki S.A. 05 1240 3015 1111 0010 6609 6525

koszty i czas dostawy

Odbiór osobisty   - salon optyczny OkoPharma - Łódź, ul. Nawrot 2 ZA DARMO!  TEL. 606 29 29 68
Kurier   FedEx 16,50 zł 24 h
Poczta Polska   UNIA EUROPEJSKA (indywidualnie, wg kalkulatora Poczty Polskiej)   34,60 zł (do 1 kg)
5 - 7 (14) dni
Pocztex   Kurier48   14,99 zł
2 - 4 dni
Pocztex   Kurier48 - przesyłka POBRANIOWA   17,99 zł
2 - 4 dni
Paczkomaty  InPost 9,99 zł  1 - 2 dni