Hyal–Drop multi - 10 ml

Nowy produkt

34,90 zł(wysyłka od 9,99 zł)

Hyal–Drop® multi - natychmiastowe nawilżenie - krople do oczu z Hialuronianem

Nowoczesne krople do nawilżania oczu i soczewek kontaktowych. 

Cechy: zawierają kwas hialuronowy – naturalnie występujący w łzach, zapewniający natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie powierzchni oka, przynosząc ulgę i redukując ewentualny dyskomfort; bezpieczne również przy długotrwałym stosowaniu; nie zawierają konserwantów; opatentowany mechanizm dozujący utrzymuje sterylność przez 3 miesiące po otwarciu; zakraplacz uwalnia jednorazowo pojedynczą kroplę.

Wskazanie: odświeżenie i nawilżenie suchego oka spowodowane czynnikami zewnętrznymi środowiska np.: przebywanie w pomieszczeniach klimatyzowanych, przed ekranem komputera, dymem papierosowym, wiatrem; przy stosowaniu leków przyczyniających się do rozwoju suchego oka; uczucie ciała obcego w oku, nadmierne łzawienie oczu, zmęczenie oczu. 

Sposób dawkowania: wkropić 1 kroplę do oka w razie potrzeby. Krople można stosować codziennie. Preparat nadaje się do nawilżania zarówno miękkich jak i twardych soczewek kontaktowych podczas noszenia. Krople można używać przez 12 tygodni po otwarciu.

Krople są objęte gwarancją producenta Bausch+Lomb i pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora.

SKŁAD

Roztwór zawiera 2,4 mg/ml kwasu hialuronowego, substancje pomocnicze: jałowa woda, sodu chlorek, potasu chlorek, sodu wodorofosforan dwustowodny, sodu diwodorofosforan dwuwodny. 

Termin ważności - co najmniej 6 miesięcy od daty zakupu. Ważność kropli po otwarciu - do 1 miesiąca. 

Soczewki kontaktowe oraz płyny do ich pielęgnacji są Wyrobami Medycznymi klasy IIa i IIb i są dopuszczone do obrotu poza aptecznego wg Ustawy o Wyrobach Medycznych z dnia 20.04.2004 Dz.U.04.93.896. Użytkownik kupujący soczewki potwierdza, że dokonał badania wzroku w zakresie doboru szkieł kontaktowych, a parametry oraz rodzaj soczewek podane w zamówieniu, zalecone zostały przez specjalistę. Nie ponosimy odpowiedzialności za złe dopasowanie soczewek, lub używanie ich niezgodnie z instrukcją. Używanie soczewek kontaktowych bez konsultacji ze specjalistą może być powodem nieprawidłowego widzenia lub doprowadzić do uszkodzenia wzroku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

metody płatności

  • Przelewy24
  • PayPal
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Polska Kasa Opieki S.A. 05 1240 3015 1111 0010 6609 6525

koszty i czas dostawy

Odbiór osobisty   - salon optyczny OkoPharma - Łódź, ul. Nawrot 2 ZA DARMO!  TEL. 606 29 29 68
Kurier   FedEx 16,50 zł 24 h
Poczta Polska   UNIA EUROPEJSKA (indywidualnie, wg kalkulatora Poczty Polskiej)   34,60 zł (do 1 kg)
5 - 7 (14) dni
Pocztex   Kurier48   14,99 zł
2 - 4 dni
Pocztex   Kurier48 - przesyłka POBRANIOWA   17,99 zł
2 - 4 dni
Paczkomaty  InPost 9,99 zł  1 - 2 dni