Krople nawilżające do oczu Blink Contacts - 10 ml Zobacz większe

Blink Contacts - 10 ml

Nowy produkt

Blink Contacts -  łagodzące podrażnienia krople do oczu z Hialuronianem.

Blink Contacts firmy AMO to krople do oczu wspomagające noszenie soczewek kontaktowych. Właściwości nawilżające umożliwiają poprawę komfortu oraz zachowanie świeżości soczewek na dłużej. Krople posiadają naturalną substancję, która nie drażni oczu oraz sprawia, że są one w lepszej kondycji... (opis poniżej).

Więcej szczegółów

19,99 zł

Blink Contacts -  łagodzące podrażnienia krople do oczu z Hialuronianem

Blink Contacts firmy AMO to krople do oczu wspomagające noszenie soczewek kontaktowych. Właściwości nawilżające umożliwiają poprawę komfortu oraz zachowanie świeżości soczewek na dłużej. 

Krople posiadają naturalną substancję, która nie drażni oczu oraz sprawia, że są one w lepszej kondycji. Do codziennego użytku wystarczy zaaplikować tylko jedną lub dwie krople w zależności od czasu noszenia soczewek. Nawilżenie pojawia się zaraz po aplikacji kropel i utrzymuje się przez długi czas. 

Krople Blink Contacts umożliwiają pozbycie się suchości oczu i związanego z tym dyskomfortu. Przeznaczone są do wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych. Już po zaaplikowaniu jednej kropli, mogą przywrócić oczom świeżość oraz usunąć uczucie zmęczenia. Po użyciu kropel soczewki kontaktowe stają się podobnie nawilżone jak zaraz po założeniu.

Krople są objęte gwarancją producenta AMO - Abbott Medical Optics i pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora.

SKŁAD

Hialuronian sodu 0,15%; OcuPure 0,005%. 

Termin ważności - co najmniej 6 miesięcy od daty zakupu. Ważność kropli po otwarciu - do 1 miesiąca. 

Soczewki kontaktowe oraz płyny do ich pielęgnacji są Wyrobami Medycznymi klasy IIa i IIb i są dopuszczone do obrotu poza aptecznego wg Ustawy o Wyrobach Medycznych z dnia 20.04.2004 Dz.U.04.93.896. Użytkownik kupujący soczewki potwierdza, że dokonał badania wzroku w zakresie doboru szkieł kontaktowych, a parametry oraz rodzaj soczewek podane w zamówieniu, zalecone zostały przez specjalistę. Nie ponosimy odpowiedzialności za złe dopasowanie soczewek, lub używanie ich niezgodnie z instrukcją. Używanie soczewek kontaktowych bez konsultacji ze specjalistą może być powodem nieprawidłowego widzenia lub doprowadzić do uszkodzenia wzroku.

Produkty powiązane

metody płatności

  • Przelewy24
  • PayPal
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Polska Kasa Opieki S.A. 05 1240 3015 1111 0010 6609 6525

koszty i czas dostawy

Odbiór osobisty   - salon optyczny OkoPharma - Łódź, ul. Nawrot 2 DARMOWY!  ---
Poczta Polska   list polecony ekonomiczny   10,99 zł
2 - 5 dni
Poczta Polska   list polecony priorytetowy   11,99 zł
1 - 3 dni
Poczta Polska   Paczka24 15,99 zł  1 - 3 dni
Pocztex   Kurier48 15,99 zł  2 - 4 dni
Kurier   DHL 15,50 zł 24 h
Paczkomaty  InPost 12,49 zł  1 - 2 dni
Paczka  w Ruchu 7,99 zł 2 - 3 dni