Obniżka! Kropelki do oczu EYEYE Hydraclair - 15 ml Zobacz większe

EYEYE Hydraclair - 15 ml

Nowy produkt

Krople do przemęczonych oczu z prowitaminą B5.

EYEYE Hydraclair to nawilżające, odżywcze krople do oczu suchych, piekących, podrażnionych oraz zmęczonych. Dostępne również w ampułkach do jednorazowego użytku (bez dodatku konserwantów). Odczuwanie suchości, pieczenia, podrażnienia lub zmęczenia oczu jest problemem nieomal powszechnym... (opis poniżej).

Więcej szczegółów

22,48 zł

-23%

29,20 zł

EYEYE Hydraclair - nawilżające, odżywcze krople do oczu suchych, piekących, podrażnionych oraz zmęczonych

Odczuwanie suchości, pieczenia, podrażnienia lub zmęczenia oczu jest problemem nieomal powszechnym. Może być spowodowane przez takie czynniki jak: zanieczyszczenie powietrza, klimatyzacja, dym z papierosów; suche powietrze w samolocie lub samochodzie; wysokie stężenie ozonu, silne promieniowane UV; czytanie w skupieniu, pracę przy komputerze, jazdę samochodem, oglądanie TV; nieprawidłowa higiena soczewek kontaktowych; indywidualną wrażliwość oczu. 

Powyższe czynniki mogą pogorszyć stan rogówki, tworzącej zewnętrzną warstwę oczu. Istnieje ryzyko wystąpienia różnych problemów, mogących negatywnie wpłynąć na funkcjonowanie rogówki. EYEYE Hydraclair z prowitaminą B5 posiada niezwykłe właściwości odżywcze, ochronne i pielęgnacyjne. 

Zalety kropli EYEYE Hydraclair: chronią oczy przed uczuciem suchości, podrażnieniami i zmęczeniem. Prowitamina B5 wzmacnia zdolność rogówki do samoodbudowy. Odpowiednie do wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych. Krople EYEYE Hydraclair wchodzą w skład Eye Responsive Care System™. Oczy same decydują o zapotrzebowaniu na prowitaminę B5. Nigdy za dużo, ani za mało! Prowitamina B5 to naturalna substancja występująca w ludzkim ciele. Krople EYEYE Hydraclair dobrze przylegają do rogówki, działając stabilizująco na film łzowy. EYEYE Hydraclair zapewniają energię i nawilżanie przeciążonym oczom.

Dostępne również w ampułkach do jednorazowego użytku (bez dodatku konserwantów).

Krople są objęte gwarancją producenta Barnaux Healthcare  i pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora.

SKŁAD

Dexpanthenol 2%, HydraFlex™ 0.5%.

Termin ważności - co najmniej 12 miesięcy od daty zakupu. Ważność kropli po otwarciu - do 3 miesięcy. 

Soczewki kontaktowe oraz płyny do ich pielęgnacji są Wyrobami Medycznymi klasy IIa i IIb i są dopuszczone do obrotu poza aptecznego wg Ustawy o Wyrobach Medycznych z dnia 20.04.2004 Dz.U.04.93.896. Użytkownik kupujący soczewki potwierdza, że dokonał badania wzroku w zakresie doboru szkieł kontaktowych, a parametry oraz rodzaj soczewek podane w zamówieniu, zalecone zostały przez specjalistę. Nie ponosimy odpowiedzialności za złe dopasowanie soczewek, lub używanie ich niezgodnie z instrukcją. Używanie soczewek kontaktowych bez konsultacji ze specjalistą może być powodem nieprawidłowego widzenia lub doprowadzić do uszkodzenia wzroku.

Produkty powiązane

metody płatności

  • Przelewy24
  • PayPal
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Polska Kasa Opieki S.A. 05 1240 3015 1111 0010 6609 6525

koszty i czas dostawy

Odbiór osobisty   - salon optyczny OkoPharma - Łódź, ul. Nawrot 2 DARMOWY!  ---
Odbiór osobisty   - salon optyczny OkoPharma - Łódź, ul. Paderewskiego 6 DARMOWY!  ---
Poczta Polska   list polecony ekonomiczny   10,99 zł
2 - 5 dni
Poczta Polska   list polecony priorytetowy   11,99 zł
1 - 3 dni
Poczta Polska   Paczka24 15,99 zł  1 - 3 dni
Pocztex   Kurier48 15,99 zł  2 - 4 dni
Kurier   DHL 14,99 24 h
Paczkomaty  InPost 10,99 zł  1 - 2 dni
Paczka  w Ruchu 7,99 zł 2 - 3 dni